Tytuł Ogłoszenia:

Skuteczna Windykacja

Dodano: 2017-02-21 16:04:59

Kontakt:

Artur

512994650

Windykacja Terenowa

O windykacji wiemy wszystko, działamy skutecznie i zgodnie z prawem. Obecnie najskuteczniejsza metoda to windykacja terenowa, negocjatorzy nawiązują kontakt z dłużnikiem, skutecznie motywując do uregulowania należności. Najbardziej skuteczna windykacja to - przy całym szacunku dla prawa - działania jak najmniej z prawem związane. Świadczę kompleksowe usługi w zakresie windykacji na każdym etapie dochodzenia roszczeń. Wyspecjalizowany jestem w windykacji terenowej bezpośredniej.
Skutecznie motywujemy dłużników, oraz najemców lokali, którzy nie płacą czynszu, mediów, nie chcą zwolnić zajmowanego lokalu.
W czasach kryzysu kiedy dłużnicy mają wiele zadłużeń większość wierzycieli intensywnie praktykuje kontakt telefoniczny.
Dłużnik z wieloma długami z czasem uodparnia się na takie rozmowy.
Jeśli tylko jeden z wierzycieli wyśle pracownika na osobiste spotkanie dłużnik spośród wszystkich zadłużeń będzie raczej spłacał dług tego wierzyciela.
Dlatego też coraz częściej spotyka się praktyki kontaktu osobistego na stosunkowo wczesnym etapie przeterminowania.
Najbardziej "skuteczna windykacja" to - przy całym szacunku dla prawa - działania jak najmniej z prawem związane. Dziś przy sztabach prawników chroniących tyłki dłużnikom żyjącym z "niespłacania długów", ułomnym prawie i - co najważniejsze - świadomości dłużnika, trudno liczyć na efektywną windykację proceduralną.

Artur

  Główne zdjecie: