Tytuł Ogłoszenia:

Parkuj i Leć - Twoje parkingi lotniskowe

Dodano: 2018-04-10 16:51:58

Kontakt:

Parkuj i Leć - Twoje parkingi lotniskowe

883 222 888

https://parkujilec.pl/

Firma Parkuj i Leć posiada parkingi na terenie całej Polski. Są one położone w najlepszych lokalizacjach, blisko największych portów lotniczych w Polsce. Parkingi można odkryć w takich miastach jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Modlin, Gdańsk, Łódź i Katowice. W najbliższym czasie powstaną parkingi także w różnych miastach.

Klienci Parkuj i Leć mają możliwość skorzystania z dużych, wygodnych miejsc parkingowych, które są monitorowane 24/7 i bezpłatnego transferu z parkingu na lotnisko.

Istnieje jeszcze możliwość bezpłatnej rezerwacji miejsc parkingowych drogą telefoniczną lub internetową. Wcześniejsza rezerwacja daje gwarancję wolnego stanowiska i punktualnego dotarcia na lotnisko. Transfer na lotnisko i z powrotem organizowany jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Mogą z niego skorzystać wszyscy klienci parkingu bez względu na porę, warunki atmosferyczne czy ilość podróżujących osób. Z możliwości Parkuj i Leć skorzystało ponad 500000 osób. Koszty korzystania z parkingu są rewelacyjnie niskie a stali klienci mogą liczyć na 50% zniżki.

Kontakt:
telefon: 883 222 888
adres mail: bok@parkujilec.pl

Parkuj i Leć - Twoje parkingi lotniskowe

  Główne zdjecie: